Tondiraba Tennisekeskuses tegutseb juba 16 aastat Tondiraba Tennisekool, kus käib treeningutel üle 200 lapse vanuses 4-18 aastat. Tondiraba Tennisekool on Eesti Hariduse Infosüsteemis registreeritud huvialakool, mis võimaldab lapsevanemal makstud treeningtasust saada riigilt tulumaksu tagastust.

 

Tondiraba Tennisekooli hinnakiri:

Hinnakirjas on märgitud ühe kuu hind

 

Minitennis (4- 6 aastased), treeningu pikkus 45 min

1 tund nädalas 55€
2 tundi nädalas 85€

 

Lapsed vanuses 7 – 19 aastat, treeningu pikkus 60 min

1 tund nädalas 65€
2 tundi nädalas 105€
3 tundi nädalas 130€
4 tundi nädalas 160€

 

Täiskasvanute treeningud algajatele ja edasijõudnutele, treeninggrupis neli inimest, treeningu pikkus 60 min

  • Päevane grupitund 2 x nädalas (ajavahemikul 7:00 kuni 15:00) – 145 EUR
  • Õhtune grupitund 2 x nädalas (ajavahemikul 15:00 kuni 21:00) – 175 EUR

Treeningute kohta saab rohkem teada saates avalduse info@tennisekool.ee

Võistlussportlaste treeningtasu suuruse ja tunniplaani kohta saab infot peatreener Aivo Ojassalu´lt, tel 56 848 828.

 

Tondiraba Tennisekooli reeglid:

  • Tondiraba Tennisekool vabastab lapse treeningmaksust, kui laps on haiguse või muu mõjuva põhjuse tõttu treeningutelt eemal üle nelja nädala, ning sellest on eelnevalt kirjalikult teavitatud (info@tennisekool.ee). Võimaluse korral pakume lapsele asendustunnid
  • Treeningtasude soodustus -5% kehtib ühest perekonnast lastele
  • Juhul kui Tallinna linna või muu omavalitsuse sporditegevuse toetuse saajaks ei ole määratud Tondiraba Tennisekool, lisandub lapse treeningtasule 10%
  • Igakuine treeningtasu arve tasumise tähtaeg on jooksva kuu 15. kuupäev
  • Treeningul osalev laps kohustub järgima treeneri juhiseid
Lootuse turniir sai alguse 2001 a. kevadel, mil toimus esimene sellelaadne turniir.Lootuse turniir toimub 2 korda aastas-kevadel ja sügisel ning see on mõeldud 10 aastastele poistele ja tüdrukutele. Turniiri naelaks on ” superfinaal” poiste ja tüdrukute turniiri võitjate vahel rändkarika peale. Vähem tähtsam pole ka turniiri lõpus antav ” fair play” auhind lapsele , kes järgib ausa mängu põhimõtet kõige paremini. Turniir lõppeb alati tordi söömise ja limonaadi joomisega.

Goofy klubi loodi 2001 a. septembri kuus, kus lapsed vanuses 4-7 õpivad 2x nädalas tennise mängu. Goofy klubi asutati eesmärgiga tutvustada lastele võimalikult varakult seda vahvat ja toredat mängu ning tuleviku silmas pidades kasvatada Eesti tennisele uusi tippmängijaid. Kuna Goofy klubi lapsed on niivõrd noored, siis põhirõhk on pandud tennise ja liikumise mängulisele õpetusele. Lisaks tennisele mängitakse trennis igasuguseid pallimänge ning suurt rõhku pannakse lapse koordinatsiooni arendamisele. Goofy klubi treeninggruppide suurus on 6 – 12 last lastega tegeleb korraga 2 treenerit ning sellega on tagatud treenerite individuaalne tähelepanu iga lapse suhtes. Goofy klubist on sirgunud palju võistlusspordiga tegelevaid lapsi, kes on saavutanud mitmeid märkimisväärseid auhinnalisi kohti nii rahvusvahelistel kui ka Eesti sisestel võistustel.

Goofy klubi soovitame igale lapsele, sest isegi kui laps tennise juurde ei jää, saab ta kindlasti väga hea kehalise ettevalmistuse ükskõik millise spordialaga tegelemiseks.