AOTK

Switch to desktop Register Login

Tondiraba Tennisekeskus Tondiraba Tennisekeskus
Alo Ojassalu Tennisekool edaspidi AOTK loodi 1999. aastal Alo Ojassalu ja Margus Eek poolt. Momendil töötab AOTK-s 9 inimest: Alo Ojassalu - juhatuse esimees, Margus Eek - juhatuse liige, Aivo Ojassalu - peatreener, Kristjan Pakk - treener, Marek Varblane - treener, Taavi Tuisk - treener, Sten Lillemägi - treener.

Alo Ojassalu on lõpetanud rahvusvahelise tenniseliidu (ITF) II taseme kursused. Kõik treenerid võtavad osa Eestis peetavatest tennisetreenerite seminaridest. Täpsem informatsioon treenerite kohta.

AOTK on väga aktiivselt seotud Eesti tenniseeluga. Alo Ojassalu oli 15. aastat treenerite nõukogu liige, sellest 7. aastat nõukogu esimees.

Hetkel käib AOTK-s üle 350. lapse vanuses 4 kuni 18 aastat. Lisaks eestlastele on meie koolis lapsi ka Venemaalt, Soomest, Rootsist, Ameerikast ja Iisraelist. Spetsiaalselt väikestele lastele oleme me loonud Goofy klubi, kus nad saavad kaks korda nädalas õppida tennist, liikumist ning mängida huvitavaid ja lõbusaid mänge. Goofy klubi informatsioon.

Igal suvevaheajal ning talvevaheajal oleme me korraldanud tenniselaagreid lastele. Lisaks tennisele, korraldavad lapsed laagris mitmesuguseid huvitavaid mänge ja näidendeid ning viidavad niisama lõbusalt aega. Eelmise aasta laagrite pildid.

Lisaks lastele saavad AOTK-s tennisemängu õppida ka täiskasvanud. Valida on võimalik nii eratundide kui ka grupitundide vahel. 2002. aastal korraldasime täiskasvanutele esimese tenniselaagri Egiptuses, mis on nüüdseks kujunenud iga kevadiseks traditsiooniks.

Nüüdseks on AOTK töötanud 15 aastat ning nende aastatega on meie mängijatel ette näidata juba mitmeid märkimisväärseid tennisetulemusi. Paar meie mängijat on Eestis oma vanuseklassides päris tipus ning mitmed on esimese 10-ne seas. Iga aasta lõpus oleme välja andnud aasta parima tüdruku ja poisi tiitli. 2005. aasta parima poisi tiitli sai Anton Pavlov ja parima tüdruku tiitli Kadi Ilves. Ka täiskasvanute hulgas on tipus mitmeid AOTK endisi kasvandikke. Eesti Meistrivõistluste medalivõitjad.

AOTK korraldab samuti rahvusvahelisi tenniseturniire Eestis. Alates 2001. a. suvest korraldame alla 14-ne aastastele mängijatele Tennis Europe Juniour Tour-i Eestis, ning aastast 2001 oleme korraldanud ITF Junior Circuit 4. kategooria turniiri. Turniiridel on käinud mängijaid üle 30. erinevast riigist ning paljusid endisi turniiride võitjaid võime nüüd ka leida ATP ja WTA ränkingutest.

Alo Ojassalu Tenniseklubi sõlmis 27.01.2003.a. Tallinna Spordi- ja Noorsooametiga Tallinna linna eelarvest eraõiguslikele spordikoolidele ja spordiklubidele toetuse eraldamise lepingu nr 2-1.3/108, mille järgi on lapsevanemal õigus esitada avaldus lapse õppemaksu vähendamiseks 50% või 100% ulatuses. Tenniseklubi vabastab avalduse alusel kuni 20% klubi lastest.