AOTK

Switch to desktop Register Login

Lootuse turniir Lootuse turniir

MUDILASTELE


Lootuse turniir


Lootuse turniir sa alguse 2001 a. kevadel, mil toimus esimene sellelaadne turniir.Lootuse turniir toimub 2 korda aastas-kevadel ja sügisel ning see on mõeldud 10 aastastele poistele ja tüdrukutele. Turniiri naelaks on " superfinaal" poiste ja tüdrukute turniiri võitjate vahel rändkarika peale.Vähem tähtsam pole ka turniiri lõpus antav " fair play" auhind lapsele , kes järgib ausa mängu põhimõtet kõige paremini. Turniir lõppeb alati tordi söömise ja limonaadi joomisega.

Goofi klubi


Goofy klubi loodi AOTK juures 2001 a. septembri kuus, kus lapsed vanuses 4-7 õpivad 2x nädalas tennise mängu. Goofy klubi asutati eesmärgiga tutvustada lastele võimalikult varakult seda vahvat ja toredat mängu ning tuleviku silmas pidades kasvatada Eesti tennisele uusi tippmängijaid.

Kuna Goofy klubi lapsed on niivõrd noored, siis põhirõhk on pandud tennise ja liikumise mängulisele õpetusele. Lisaks tennisele mängitakse trennis igasuguseid pallimänge ning suurt rõhku pannakse lapse koordinatsiooni arendamisele. Goofy klubi treeninggruppide suurus on 6 – 12 last lastega tegeleb korraga 2 treenerit ning sellega on tagatud treenerite individuaalne tähelepanu iga lapse suhtes.

Goofy klubist on sirgunud palju võistlusspordiga tegelevaid lapsi, kes on saavutanud mitmeid märkimisväärseid auhinnalisi kohti nii rahvusvahelistel kui ka Eesti sisestel võistustel.

Goofy klubi soovitame igale lapsele , sest isegi kui laps tennise juurde ei jää , saab ta kindlasti väga hea kehalise ettevalmistuse ükskõik millise spordialaga tegelemiseks.