Lootuse turniir Lootuse turniir

MUDILASTELE


Lootuse turniir


Lootuse turniir sa alguse 2001 a. kevadel, mil toimus esimene sellelaadne turniir.Lootuse turniir toimub 2 korda aastas-kevadel ja sügisel ning see on mõeldud 10 aastastele poistele ja tüdrukutele. Turniiri naelaks on " superfinaal" poiste ja tüdrukute turniiri võitjate vahel rändkarika peale.Vähem tähtsam pole ka turniiri lõpus antav " fair play" auhind lapsele , kes järgib ausa mängu põhimõtet kõige paremini. Turniir lõppeb alati tordi söömise ja limonaadi joomisega.

Goofi klubi


Goofy klubi loodi AOTK juures 2001 a. septembri kuus, kus lapsed vanuses 4-7 õpivad 2x nädalas tennise mängu. Goofy klubi asutati eesmärgiga tutvustada lastele võimalikult varakult seda vahvat ja toredat mängu ning tuleviku silmas pidades kasvatada Eesti tennisele uusi tippmängijaid.

Kuna Goofy klubi lapsed on niivõrd noored, siis põhirõhk on pandud tennise ja liikumise mängulisele õpetusele. Lisaks tennisele mängitakse trennis igasuguseid pallimänge ning suurt rõhku pannakse lapse koordinatsiooni arendamisele. Goofy klubi treeninggruppide suurus on 6 – 12 last lastega tegeleb korraga 2 treenerit ning sellega on tagatud treenerite individuaalne tähelepanu iga lapse suhtes.

Goofy klubist on sirgunud palju võistlusspordiga tegelevaid lapsi, kes on saavutanud mitmeid märkimisväärseid auhinnalisi kohti nii rahvusvahelistel kui ka Eesti sisestel võistustel.

Goofy klubi soovitame igale lapsele , sest isegi kui laps tennise juurde ei jää , saab ta kindlasti väga hea kehalise ettevalmistuse ükskõik millise spordialaga tegelemiseks.

Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Lahtiolekuajad

Tondiraba Tennisekeskus on avatud:

E-N 8.00-23.00
R 8.00-22.00
L 9.00-21.00
P 9.00-22.00

Inimesed

Alo Ojassalu - juhatuse esimees
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Margus Eek - juhatuse liige
503 2520, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ingrid Toomara - juhiabi
5622 0312, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Aivo Ojassalu - peatreener
5684 8828, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kristjan Pakk - treener
5622 6004, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Marek Varblane - treener
5622 6002, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Taavi Tuisk - treener
5622 6005, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sten Lillemägi - treener
5397 1520, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mikk-Taavi Lenter - treener
5690 3713, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

babolat logotallink logogsinvest logotenniseliit logoAlo Ojassalu Tennisekool: Tondiraba 11, Tallinn 13916
tel: 6002915, fax: 6002916, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
facebook button
tennisekooli logo tondiraba logo sulgpallikool logo

Koolist

AOTK-s käib üle 350. lapse vanuses 4 kuni 18 aastat. Lisaks eestlastele on meie koolis lapsi ka Venemaalt, Soomest, Rootsist, Ameerikast ja Iisraelist.

AOTK | 1999-2014, Kõik õigused kaitstud.