Eesti noorte meistrivõistlustel tennises tuli hõbemedalile AOTK kasvandik Alex-Andre Ojassalu.

Kadrioru tenniseväljakutel kaks nädalat väldanud Eesti noorte meistrivõistlused kulmineerusid 14- ja 18-aastaste turniiriga.

P14 vanuseklassis saavutas teise koha Alex-Andre Ojassalu. Mäng mängult tasavägisemaks läinud kohtumised suutis kuni finaalini Ojassalu enda kasuks pöörata. Avaringis alistus Mathias Tempel 61, 60, teises ringis sai noor tennisist jagu Oliver Ojakäärust numbritega 76, 61. Veerandfinaalis nii endale, treeneritele kui ka kaasaelajatele närvikõdi valmistanud Ojassalu sai keerulise võidu 16, 76, 61 Andreas Sillaste üle. Poolfinaalis võitis Ojassalu turniiri suurfavoriiti ja kõrgeimat asetust omanud Mark Lajalit numbritega 61, 26, 64. Finaali küpselt ja veenvalt alustanud noormees pidi seekord siiski leppima kaotusega Tartust pärit Marten Murrandi vastu. Pärast avaseti 64 võitu suutis Murrand järgmised setid enda kasuks pöörata numbritega 63, 61. Paarismängus saavutas Ojassalu koos Andre Toomväliga pronksmedalid.

P18 vanuseklassis jõudis kindla mänguga poolfinaali Kristopher Karma. Poolfinaalis tuli aga tunnistada Siim Troosti paremust numbritega 46, 36, tasuks kolmas koht. Kristopher teenis pronksmedali ka segapaarismängus koos Elisabeth Allaga. Segapaarismängus tuli AOTK õpilastele medaleid veelgi - Kevin Suvi koos oma hea sõbranna Helena Narmontiga teenisid hõbemedalid ning Ronan Vahtras koos Saara Oravaga said pronksmedalid.

P18 paarismänguturniiril saavutasid Daniel Dvorjaninov ja Ott Artur Kasera samuti pronksmedalid.

Kokkuvõttes teenisid AOTK kasvandikud kõikide vanusklasside peale kokku Eesti noorte meistrivõistlustelt 17 medalit.
Reedel lõppenud P16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel tennises tuli Eesti meistriks AOTK õpilane Kevin Suvi. Samal turniiril saavutas pronksmedali Alex-Andre Ojassalu.

Kadrioru Tennisekeskuses toimunud turniir ei alanud värskele Eesti meistrile kergelt. Kui avaringis tuli lihtne 61, 61 võit Oskar Irdoja üle, siis teises ja kolmandas ringis läks vastaste alistamiseks vaja kolme setti. Esmalt võitis Suvi Matthias Vetevoolu 46, 61, 63 ja veerandfinaalis alistus samuti AOTK õpilane Marcus Kevin Rõuk 63, 46, 63. Poolfinaalis läks Suvi vastamisi AOTK õpilase Alex-Andre Ojassaluga. Endast 2 aastat vanematega kaasa mänginud Ojassalu pidi Suvi paremust tunnistama numbritega 26, 36. Finaalis alistas Suvi Gregory Torimi 63, 64. Meie õpilastest pääses veerandfinaali veel Daniel Dvorjaninov.

Sama vanuseklassi paarismänguturniiril tuli Eesti meistriks Ronan Vahtras kes koos paarilise Andre-Remi Jakobiga alistas finaalis paari Suvi-Peterson 63, 26, 12:10. Pronsmedalid võitsid AOTK õpilased Daniel Dvorjaninov kes oli paaris Oskar Irdojaga ning Gregor Marius Kliimask koos Rain Uustaloga.

Segapaarismängu turniiril saavutas pronksmedali Oliver Nool kes oli paaris Kadri Kalamäega.

Nooremate poiste P12 vanuseklassis tuli veerandfinaali AOTK õpilane Romet Moosar. Paarismänguturniiril teenis Moosar pronksmedali koos Lukas Kristiansoniga.

Eelmisel nädalavahetusel toimunud noorteturniirid võitsid T12 vanuseklassis Karolin Kurvits ja P18 vanuseklassis Kristopher Karma.

Tallinnas Tondiraba Tennisekeskuses toimunud T12 vanuseklassis võitis turniiri mäekõrguse ülekaaluga AOTK õpilane Karolin Kurvits. Turniiri avaringis alistas Kurvits Therese Heidovi 60, 60. Teises ringis lülitas suvel Eesti meistriks tulnud Kurvits välja turniiri teise asetuse Veera Beljajeva numbritega 62, 60. Veerandfinaalis võitis ta Kea Rael Kukke tulemusega 60, 62. Mängleva kergusega sai tütarlaps jagu ka poolfinaalis vastaseks olnud Desire Pärnast tulemusega 60, 61. Terve turniiri jooksul head taset näidanud AOTK õpilane kohtus finaalis Annette Klettenbergiga ja alistas temagi veenvalt 62, 61.

Sama vanuseklassi poisteturniiril saavutas 3. koha AOTK õpilane Richard Martell Eek. Veerandfinaali jõudis Jakob Eduard Laul.

Kokku osales T12 ja P12 turniiril 113 last.

Samal ajal toimus Tartus P18 turniir. Meie õpilastele edukaks kujunenud turniiril kohtusid omavahel finaalis kaks meie kooli õpilast - vennad Karmad. Pingelisest duellist väljus seekord võitjana Kristopher Karma, alistades oma vennda Frederick Karma tulemusega 63, 36, 75. Samal turniiril jõudsid veerandfinaali Kevin Suvi ja Ott Artur Kasera.

Lisaks üksikmängule toimus Tartus ka paarismäng, kus teise koha saavutas Kevin Suvi, kelle paariliseks oli Patrick Peterson. Kolmanda koha said paarismängus Kristopher ja Frederick Karma ning Daniel Dvorjaninov koos Markus Moringuga.