AOTK õpilased käisid kevadlaagris Türgis

30. märtsist kuni 9. aprillini toimus kevadine tenniselaager Türgis, Antalyas.

Lisaks laagrile osalesime ka Tennis Europe alla 16-aastaste turniiril. Laagri põhituumiku moodustasid Tennisekooli alla 16-aastased mängijad ja kooli esinumber Martin Randpere, kes kahjuks seljavigastuse tõttu ei saanud osaleda ITF meeste Future turniiril. Samuti olid mängijatele laagris abiks ka lapsevanemad, kes olid toeks nii turniiri jal kui puhkehetkedel.

Tavapäraselt heale ja hubasele hotellile, soosis meid ka ilm. Kümne päeva jooksul oli pilvitu taevas ja jahedamal päeval näitas kraadiklaas vaid 23 soojakraadi. Programmi kuulus nii hommikune jooks mererannas kui ka hommikused ja pealelõunased treeningud.

Turniiril pääsesid kõik mängijad põhiturniirile( turniiril ei salenud ainult treenima tulnud Anette Toming ja Liisa Kasera),kvalifikatsiooni kaudu Magnar Markvart, Lucky Looserina Ronan Vahtras ja Martin Petuhov. Otse olid pääsu taganud Ott Artur Kasera, Kevin Suvi, Aare Bedrican Özmen ja Lauren Elisabeth Lind. Teise ringi jõudsi Martin ja Lauren. Martinile oli see esimeseks võiduks TE turniiril ja tasuks esimesed punktid Euroopa rankingusse.

Pärast sporditegemist leidsime aega ka shoppamiseks ja vaatamisväärsustega tutvumiseks.

Igati toreda tenniselaagri toimumise eest suured tänud lastevanematele, eriliselt Selim Özmenile, kes aitas hotelli leidmisel ja kohapeal transpordi korraldamisel. Positiivse meeleolu hoidmisel aitasid kaasa perkonnad Kasera, Özmen, Suvi, Vahtras ja Lind.
Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Lahtiolekuajad

Tondiraba Tennisekeskus on avatud:

E-N 8.00-23.00
R 8.00-22.00
L 9.00-21.00
P 9.00-22.00

Inimesed

Alo Ojassalu - juhatuse esimees
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Margus Eek - juhatuse liige
503 2520, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ingrid Toomara - juhiabi
5622 0312, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Aivo Ojassalu - peatreener
5684 8828, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kristjan Pakk - treener
5622 6004, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Marek Varblane - treener
5622 6002, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Taavi Tuisk - treener
5622 6005, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sten Lillemägi - treener
5397 1520, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mikk-Taavi Lenter - treener
5690 3713, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

babolat logotallink logogsinvest logotenniseliit logoAlo Ojassalu Tennisekool: Tondiraba 11, Tallinn 13916
tel: 6002915, fax: 6002916, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
facebook button
tennisekooli logo tondiraba logo sulgpallikool logo

Koolist

AOTK-s käib üle 350. lapse vanuses 4 kuni 18 aastat. Lisaks eestlastele on meie koolis lapsi ka Venemaalt, Soomest, Rootsist, Ameerikast ja Iisraelist.

AOTK | 1999-2014, Kõik õigused kaitstud.