AOTK õpilaste saavutused 2018 GP turniiridel

oktoober 30, 2018

JAANUAR Vanuseklass Tulemus Nimi
6.-7. Poisid 12 II II koht Bruno Oskar Laul
6.-7. Poisid 16 I III koht Alex-Andre Ojassalu
6.-7. Poisid 16 II III koht Robin-Ry Mardi
6.-7. Tüdrukud 18 II koht Laura Laanbek
20.-21. Poisid 14 Võitja Markus Kristofer Sinivee
20.-21. Poisid 14 II koht Denis Maijorov
20.-21. Poisid 14 III koht Oleg Molotkov
20.-21. Poisid 18 I II koht Kristopher Karma
20.-21. Poisid 18 II III koht Aare Bedrican Özmen
20.-21. Tüdrukud  14 II II koht Meribel Järna

VEEBRUAR Vanuseklass Tulemus Nimi
17.-19. Poisid 18 Võitja Kristopher Karma
17.-19. Poisid 18 III koht Ott Artur Kasera
17.-19. Poisid 18 III koht Frederick Karma
24.-26. Poisid 14 III koht Oleg Molotkov

MÄRTS Vanuseklass Tulemus Nimi
Noorte Karikavõistlused Poisid 18 Võitja Kristopher Karma
Poisid 18 II koht Frederick Karma
Poisid 18 III koht Ronan Vahtras
Tüdrukud 18 III koht Laura Laanbek
Poisid 16 Võitja Alex-Andre Ojassalu
Poisid 16 III koht Rain Uustalo

APRILL Vanuseklass Tulemus Nimi
14.-15. Poisid 16 I Võitja Alex-Andre Ojassalu
14.-15. Poisid 16 I III koht Oleg Molotkov
14.-15. Poisid 16 I III koht Andre Toomväli
14.-15. Poisid 16 II III koht Romet Moosaar

MAI Vanuseklass Tulemus Nimi
5.-7. Poisid 18 Võitja Kevin Suvi
5.-7. Poisid 18 III koht Ott Artur Kasera
5.-7. Poisid 18 III koht Alex-Andre Ojassalu

JUUNI Vanuseklass Tulemus Nimi
2.-4. Poisid 16 I Võitja Alex-Andre Ojassalu
2.-4. Poisid 16 I II koht Andre Toomväli
2.-4. Poisid 16 I III koht Enrico Nurme
2.-4. Poisid 16 I III koht Rain Uustalo
2.-4. Poisid 16 II III koht Artur Kontus
2.-4. Tüdrukud 12 I III koht Lisette Aljas
19.-21. Poisid 14 III koht Mathias Tempel
29.-30. Poisid 18 I II koht Frederick Karma
29.-30. Poisid 18 I III koht Kevin Suvi
29.-30. Poisid 18 I III koht Martin Petuhov

JUULI Vanuseklass Tulemus Nimi
16.-18. Poisid 18 I Võitja Kristopher Karma
16.-18. Poisid 16 I III koht Rain Uustalo
16.-18. Tüdrukud 18 I III koht Laura Laanbek
21.-23. Poisid 14 III koht Markus Kristofer Sinivee
21.-23. Tüdrukud 14 II III koht Kaia Kruus
29.-31. Poisid 16 I II koht Enrico Nurme
29.-30. Poisid 16 II III koht Richard Martell Eek
29.-30. Poisid 16 II III koht Robin-Ry Mardi

OKTOOBER Vanuseklass Tulemus Nimi
6.-7. Tüdrukud 18 II III koht Kaia Kruus
6.-7. Poisid 18 I II koht Marcus Kevin Rõuk
6.-7. Poisid 18 I III koht Ott Artur Kasera
6.-7. Poisid 18 II II koht Andre Toomväli
6.-7. Poisid 18 II III koht Gregor Marius Kliimask
6.-7. Poisid 18 II III koht Oliver Nool
6.-7. Tüdrukud 12 I II koht Nikol Kedun
6.-7. Poisid 12 II III koht Sten-Markus Ehavald
12.-14. Meeste GP III koht Martin Petuhov
20.-21. Poisid 14 I III koht Mathias Tempel
20.-21. Poisid 14 I III koht Denis Maijorov
20.-21. Tüdrukud 14 II II koht Polina Gamtak
27.-28. Poisid 16 I Võitja Enrico Nurme
27.-28. Posid 16 I II koht Andre Toomväli
27.-28. Poisid 16 I III koht Markus Kristofer Sinivee
27.-28. Poisid 16 II II koht Karl Rohtla
27.-28. Tüdrukud 12 I III koht Lisette Aljas